KOD PRODUKTU: 04313 PV0

Wysokowydajna papierowa taśma pakowa do zaklejania kartonów

tesa® 4313 to taśma na nośniku papierowym, którego powłoka rozdzielająca nie zawiera silikonu, pokrytym masą klejącą bez rozpuszczalników.Produkt charakteryzują następujące właściwości: Można go stosować do klejenia szerokiej gamy kartonów o różnych własnościach. Zamknięcia dokonane taśmą tesa 4313 są odporne na krótkotrwałe naprężenia dzięki wyjątkowej rozciągliwości wzdłużnej papieru, która jest dwukrotnie większa niż w przypadku porównywalnych taśm tradycyjnych. Zamknięcia są trwałe dzięki połączeniu wysokiej przyczepności i dobrej wytrzymałości na rozciąganie. Taśmę łatwo się odwija i nadaje się ona do stosowania przy pomocy dozowników ręcznych lub maszyn do zaklejania kartonów. Ponieważ taśma oparta jest na naturalnym surowcu, jakim jest papier, dostosowuje się ona harmonijnie do tekturowych kartonów, a zaklejone kartony zyskują elegancki wygląd.tesa® 4313 to przyjazna dla środowiska naturalnego taśma do zaklejania kartonów. Jej nośnik wytwarzany jest z papieru, naturalnego i odnawialnego surowca. Ponieważ produkt nie zawiera chloru i oparty jest wyłącznie na pochodnych ropy naftowej, jego spalanie nie jest szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Już od 0,00 zł netto/szt.

Cechy produktu

tesa® 4313 to taśma na nośniku papierowym, którego powłoka rozdzielająca nie zawiera silikonu, pokrytym masą klejącą bez rozpuszczalników.

Produkt charakteryzują następujące właściwości:
  • Można go stosować do klejenia szerokiej gamy kartonów o różnych własnościach.
  • Zamknięcia dokonane taśmą tesa 4313 są odporne na krótkotrwałe naprężenia dzięki wyjątkowej rozciągliwości wzdłużnej papieru, która jest dwukrotnie większa niż w przypadku porównywalnych taśm tradycyjnych.
  • Zamknięcia są trwałe dzięki połączeniu wysokiej przyczepności i dobrej wytrzymałości na rozciąganie.
  • Taśmę łatwo się odwija i nadaje się ona do stosowania przy pomocy dozowników ręcznych lub maszyn do zaklejania kartonów.
  • Ponieważ taśma oparta jest na naturalnym surowcu, jakim jest papier, dostosowuje się ona harmonijnie do tekturowych kartonów, a zaklejone kartony zyskują elegancki wygląd.

tesa® 4313 to przyjazna dla środowiska naturalnego taśma do zaklejania kartonów. Jej nośnik wytwarzany jest z papieru, naturalnego i odnawialnego surowca. Ponieważ produkt nie zawiera chloru i oparty jest wyłącznie na pochodnych ropy naftowej, jego spalanie nie jest szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Główne aplikacje

Ręczne i automatyczne zaklejanie kartonów, od lekkich do średnio ciężkich.
Dane techniczne
Materiał nośnika papier
Grubość całkowita 107 µm
Typ substancji klejącej kauczuk sztuczny
Przylepność do stali 7,5 N/cm
Wydłużenie przy zerwaniu 8 %
Odporność na rozciąganie 50 N/cm
Właściwości
Nakładanie automatyczne tak
Nakładanie ręczne tak
Można oderwać ręką ++
Można zadrukowywać ++
Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h


A może Cię to zainteresuje?