• tesa® 60150 Adhesion Promoter Universal
  • tesa® 60150 Adhesion Promoter Universal
  • tesa® 60150 Adhesion Promoter Universal

KOD PRODUKTU: 60150

tesa® 60150 Adhesion Promoter Universal

Aktywator przyczepności do różnych podłoży.

Cechy produktu

tesa ACXplus 7072 to dwustronna taśma z pianki akrylowej w kolorze głębokiej czerni. Składa się z wysokowydajnego systemu akrylowego, który wyróżnia się wysoką siłą łączenia, rozpraszaniem naprężeń oraz odpornością na temperatury i warunki atmosferyczne.


tesa 60150 uniwersalny aktywator adhezji wykorzystuje się do poprawy przyczepności taśm tesa ACXplus do różnych podłoży, w tym PP/EPDM, cynku i stali.

Aktywator adhezji tesa® 60150 jest widoczny z uwagi na pigmenty UV zawarte w roztworze, co ułatwia kontrolę jakości podczas procesu aplikacji.Główne aplikacje

tesa 60150 Adhesion Promoter jest zalecany do powierzchni takich jak PVC, PP/EPDM, ABS, cynk, stal lub aluminium. Zgodność z innymi powierzchniami zawsze powinna być odpowiednio przetestowana. Stosowany w celu zwiększenia siły łączenia taśm tesa ACXplus. Testy wykazują znacznie wyższe wartości przyczepności przy zdzieraniu pod kątem 90º.

Dostępny w pojemności 100ml i 1L

Pliki do pobrania

Technical Data

Colour light-yellow
Consistency liquid
Solids 7 %
Viscosity 15 mPa s
Density 0.81 g/cm³
Spreading rate ca. 15 m²/l
Components cyclohexane, xylene, ethylbenzene, acetone, petrol, ethylacetate, isopropyl alcohol, acrylate-polymer, bisphenol-A-based epoxy-resin

Podobne produkty tesa