• tesa® 65605 Usuwalna (wielokrotnego użytku)

KOD PRODUKTU: 65605

tesa® 65605 Usuwalna (wielokrotnego użytku)

Dwustronna wzmocniona folią taśma z pianki polietylenowej, o grubości 500 µm

Cechy produktu

Taśma dwustronna, usuwalna taśma tesa 65605 wykonana jest  z pianki polietylenowej i wzmocniona folią z tworzywa PET. Taśmę pokryto trwałą substancją klejącą po stronie otwartej i usuwalną substancją klejącą po stronie zakrytej. Zakrytą stronę taśmy można usunąć bez pozostawiania śladów i zastosować ponownie na wielu nierozwarstwiających się powierzchniach.


Dwustronne taśmy z pianki polietylenowej cechuje przede wszystkim zdolność do niwelowania nierównych powierzchni, co zapewnia dużą siłę łączenia nawet z chropowatymi powierzchniami oraz doskonałą absorpcję wstrząsów. Główna wada konwencjonalnych taśm piankowych staje się oczywista w momencie, gdy trzeba je usunąć. Pianka ulega rozerwaniu, a jej resztki pozostają na podłożu.

Dzięki wyjątkowej strukturze taśmy tesa 65605 resztki pianki na podłożu po zdjęciu taśmy należą już do przeszłości. Taśmę tesa® 65605 można stosować do montażu i demontażu na wielu różnych powierzchniach, co zapewnia użytkownikom elastyczność i swobodę jej stosowania.


Właściwości produktu:

  • Nośnik z pianki o dużej gęstości w połączeniu z folią wzmocnioną tworzywem PET pozwalają na ponowne użycie taśmy
  • Otwarta strona taśmy: nadzwyczajnie mocna substancja klejąca zapewniająca wysoką początkową i ostateczną siłę łączenia z powierzchnią mocowania
  • Zakryta strona taśmy: substancja klejąca o specjalnej formule umożliwiającej usuwanie taśmy z wielu różnych powierzchni bez pozostawiania śladów

Główne aplikacje

Taśma tesa 65605 jest przeznaczona w szczególności do montażu części na wielu różnych nierozwarstwiających się powierzchniach i do ich demontażu.


  • Do przykładowych zastosowań montażowych należą między innymi:
  • Montaż oznakowania, etykiet i tablic informacyjnych
  • Materiały w punktach sprzedaży
  • Konstrukcja stoisk targowych

Pliki do pobrania

Podobne produkty tesa