• tesa® ACXplus 7046
  • tesa® ACXplus 7046

KOD PRODUKTU: 7046

tesa® ACXplus 7046

Dwustronna, akrylowa taśma piankowa o grubości 1.500µm

Cechy produktu

tesa ACXplus 7046 to dwustronna akrylowa taśma piankowa w białym lub szarym kolorze. Składa się z akrylowego systemu klejącego o wysokiej wydajności. Główne cechy charakterystyczne to: siła łączenia, rozpraszanie naprężeń i odporność na temperaturę.


Ze względu na formułę, ta unikalna dwustronna taśma piankowa łączy w sobie bardzo wysoki poziom przyczepności ze zdolnością do pochłaniania i rozpraszania dużych obciążeń dynamicznych. Lepkosprężysty rdzeń taśmy jest w stanie skompensować wydłużenia termiczne łączonych części.


tesa ACXplus 7046 dobrze łączy szeroką gamę trudnych podłoży, w tym powierzchnie proszkowe i tworzywa sztuczne. Nawet przy kombinacjach takich materiałów, zaawansowana konstrukcja taśmy zapewnia bezpieczeństwo połączenia. Taśma została specjalnie zaprojektowana do bezproblemowego łączenia dekoracyjnych elementów. Szara lub biała wersja kolorystyczna taśmy bardzo dobrze dopasowuje się do powierzchni metalowych i z tworzyw sztucznych, w rezultacie tworząc niewidoczne (brak połysku) połączenie elementów przezroczystych i dekoracyjnych.


Główne aplikacje


Rodzina produktów tesa ACXplus nadaje się do szerokiej gamy zastosowań w połączeniach konstrukcyjnych.

Naszym celem jest pełne zrozumienie Twojej aplikacji (w tym zaangażowanych substratów), aby zarekomendować właściwy produkt, zapewniający najwyższą możliwą wydajność.


Przykłady zastosowań:

  • Montaż dekoracyjnych paneli (np. szklane drzwi lodówki)
  • Montaż elementów dekoracyjnych (np. front zmywarki, szprosy w oknach)
  • Łączenie szkła ze szkłem lub szkła z metalem (np. ścianki działowe lub szklane drzwi)
  • Montaż mebli
  • Łączenie szkła w wykończeniach wewnętrznych

Pliki do pobrania

Podobne produkty tesa