• tesa® 74662

KOD PRODUKTU: 74662

tesa® 74662

Profesjonalna mocna taśma naprawcza, zapewniająca długotrwałe wiązania
WYBIERZ PRODUKT
KOLOR

Cechy produktu

Profesjonaliści potrzebują narzędzi PRO — taśma tesa PRO STRONG Duct 74662 to wszechstronna, niezawodna i wysoce wydajna taśma naprawcza o wyjątkowo mocnej sile wiązania. Ze względu na łatwość odrywania i elastyczność ta taśma klejąca zapewnia najlepsze, wszechstronne wsparcie dla szybkich rozwiązań podczas pracowitego dnia pracy. Taśma jest wodoodporna i przez krótki czas odporna na wysokie temperatury, dzięki czemu nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Taśma składa się z folii polietylenowej i nośnika z tkaniny poliestrowej pokrytej klejem z kauczuku syntetycznego. Dostępna jest w różnych wymiarach, aby dopasować ją do indywidualnych potrzeb

Główne aplikacje

• taśma tesa PRO STRONG Duct Tape dla profesjonalistów. Uniwersalna taśma, która jest łatwa w aplikacji i sprawdza się nawet na lekko szorstkich powierzchniach.

• Taśma Duct PRO STRONG jest naprawdę niezawodna w różnych zastosowaniach, takich jak uszczelnianie, naprawa, mocowanie lub pakowanie.

• Ta nowa taśma oparta jest na syntetycznym kauczuku i nigdy nie była mocniejsza, a jednocześnie łatwa do odwijania i wygodna do odrywania. Używaj wewnątrz lub na zewnątrz.

• Niezbędnik w zestawie narzędzi dla każdego fachowca: taśma jest przeznaczona do zastosowań tymczasowych i trwałych, jest idealnym wszechstronnym wsparciem o najwyższej jakości tesa. 

SPRZEDAŻ HURTOWA
Numer art. Kolor Długość
(m)
Szero.
(mm)
Netto/szt
Brutto/szt
Min. zam. Ilość szt. Suma Netto
Suma Brutto
Dostępność
74662szary505034,18 zł
42,04 zł
24
-+
0,00
0,00
do 10 dni
Magazyn Hamburg

Podobne produkty tesa